Gelžbetoniniai namai

AB „AKSA“ – viena didžiausių gelžbetonio gamybos įmonių Lietuvoje, kurios apyvarta 2015 m. viršijo 13 mln. EUR. Daugiau kaip 15 metų blokinių namų gamybos patirtį turinti AB „AKSA“ 2007 metais rinkai pristatė nauja modernia suomiška technologine linija gaminamus namus iš surenkamų gelžbetoninių elementų. Įmonė turi jau beveik 10 metų siekiančią modernių gelžbetoninių namų gamybos patirtį – siūlo laiko patikrintus pažangius pastatų sienų statybos sprendimus.

AB „AKSA“ pagal modernią suomišką technologiją gaminami namai iš surenkamųjų gelžbetonio elementų – greitą šilto namo statybą garantuojantis ekonomiškas sprendimas.

Sieniniai elementai surenkamiesiems namams gali būti trisluoksniai (sudaryti iš išorinio ir vidinio gelžbetonio sluoksnio bei tarp jų esančio termoizoliacinės medžiagos sluoksnio išorinėms sienoms) ir vienasluoksniai (sudaryti iš vieno gelžbetonio sluoksnio vidinėms sienoms).

Trisluoksniai sieniniai elementai – tai šiltos trisluoksnės sieninės plokštės, sudarytos iš išorinio ir vidinio gelžbetoninio sluoksnio bei tarp jų esančio izoliacinio sluoksnio, tarpusavyje jungiamų specialiais metaliniais ryšiais. Tokių elementų gamyboje naudojamas dideliu atsparumu pasižymintis betonas, metalinė armatūra ir šiluminės izoliacijos medžiagos.

AB „AKSA“ siūlo tipinius individualių namų projektus (daugiau informacijos – tipinis projektas „Laisvidas“) bei galimybę pagaminti sieninius elementus pagal individualų projektą.

AB „AKSA“ gaminamų gelžbetoninių namų privalumai

Didelė varža

Surenkamieji elementai turi puikią šiluminę izoliaciją garantuojantį ištisinį termoizoliacinių medžiagų sluoksnį. Pasiekiama itin didelė konstrukcijos varža (atsižvelgiant į pasirinktą apšiltinimo medžiagą ir šiltinimo sluoksnio storį – gali siekti ~8 m2 K/W ), nereikia galvoti apie papildomą pastato apšiltinimą. Galimi įvairūs šiltinimo medžiagos pasirinkimai – šiltinimas putplasčiu , šiltinimas mineraline vata, šiltinimas putų poliuretanu.

Greita statyba

Pažangios montavimo technologijos dėka statyba iš surenkamųjų sieninių elementų itin greita, montavimo darbai gali būti atliekami nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Gaminama su elektros instaliacijos kanalais

Pagal užsakovo pageidavimą elektros laidų pravedimui reikalingi vamzdeliai ir dėžutės rozetėms įrengiama jau gamykloje. Sieniniai elementai taip pat gali būti gaminami su angomis ventiliacijai

Lygios sienos

Išskirtinis sienų lygumas itin aktualus privalumas įgyvendinant tolesnės apdailos sprendimus.

Išskirtinės išorinės sienos apdailos galimybės

Paprasčiausias ir pigiausias išorės apdailos sprendimasgamykloje pagamintų sienų dažymas po sumontavimo. Užsakovai taip pat gali rinktis išskirtine estetika pasižymintį išorinį sienos paviršių, suformuojamą gamykloje panaudojant specialias matricas (žr. žemiau).

Surenkamu namų fasado apdailos būdai reckli matricos dažytas fasadasGamykloje užtikrinama kokybė

AB „AKSA“ taiko pažangius kokybės vadybos metodus. Įmonėje pagamintų gelžbetoninių namų kokybė yra itin kruopščiai kontroliuojama visų procesų metu – nuo gaminių projektavimo iki gamybos. Pasirenkant gamykloje pagamintas sienas maksimaliai sumažinama nekokybiško darbo objekte rizika.

Nekensmingos aplinkai ir žmogui medžiagos

Betonas yra gaminamas iš natūralių medžiagų (cemento, smėlio, vandens). Išskyrus vandenį tai yra dažniausiai naudojama medžiaga žemėje. Konstrukcijos tvirtumui užtikrinti naudojami pažangiausi armavimo sprendimai. Gelžbetonis yra ne tik itin tvirta, bet ir aplinkai nekenkianti medžiaga. Statybos proceso metu išvengiama daugybės statybinių atliekų – priešingai nei būtų pasirinkus mūro sprendimus.

Puiki garso izoliacija. Atsparumas ugniai. Nepralenkiamas tvirtumas. Išskirtinis ilgaamžiškumas.