Socialinė atsakomybė

AB „Aksa“ gelžbetonio konstrukcijos siekia būti socialiai atsakinga įmonė. Siekdami darnios aplinkai gamybos, stengiamės ieškoti/naudoti „žaliuosius“ produktus/žaliavas gamyboje ir vykdyti „žaliųjų“ procesų diegimą įmonės gamybos ir administracijos veikloje. Vykdome statybinių, buitinių ir antrinių šiukšlių rūšiavimą bei perdirbimą, vykdome taupesnį energijos ir kitų išteklių naudojimą, tobulindami įrengimus ir optimizuodami darbo procesus. Įmonėje veikianti motyvavimo sistema perteikia vadovavimo stilių ir įmonės organizacinę struktūrą, yra suderinta su vidine įmonės kultūra ir vyraujančia atmosfera, atspindi esamas technologines ir organizacines sąlygas, bei yra tiesiogiai susieta su darbo atlikimu ir rezultatais. Dalyvaujame ir inicijuojame socialinius paramos projektus. Sudarome palankias sąlygas studentams atlikti gamybinę ir administracinę praktiką, suteikdami galimybes įgijus patirties ne tik lengviau integruotis į darbo rinką, bet ir įsidarbinti mūsų įmonėje.

Metai
Paramos gavėjas
Paramos gavėjo veiklos sritis
2014 SVDC http://senvdc.lcn.lt/
Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyrius http://samarieciai.puslapiai.lt/
Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ teikia įvairiapusę pagalbą vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis, taip pat remia medicinos centrus, gydančius onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.
VšĮ Žalgirio krepšinio centras Kauno “Žalgirio” krepšinio klubas.
VšĮ Sabonio krepšinio centras http://www.saboniocentras.lt/
Asociacija Kauno sporto klubas
VšĮ GS Racing Clubas
Labdaros ir paramos fondas SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija
2013
Futbolo klubas „91 United“
Futbolo klubas iš Kauno.
VŠĮ Žalgirio krepšinio centras
Kauno “Žalgirio” krepšinio klubas.
2012
Labdaros ir paramos fondas „Rugutė”
Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ teikia įvairiapusę pagalbą vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis, taip pat remia medicinos centrus, gydančius onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.
2011
VŠĮ Aklųjų ir silpnaregių centras
Dienos centras. Veikla: moterų ansambliai, dramos ratelis, šokių kolektyvai, folkloro, kanklių ansambliai, sporto klubas, renginių organizavimas.
VŠĮ Aegn Engineering
Sporto klubas
Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo parapija
Parama naujos bažnyčios statybai.
VŠĮ Atleto krepšinio klubas
Lietuvos sporto universiteto krepšinio komanda. Tikslas – leisti studentams ir treneriams pritaikyti savo žinias praktikoje, pristatyti universitetą ir jo studentus Lietuvos krepšinio lygoje.
Labdaros ir paramos fondas Rugutė
Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ teikia įvairiapusę pagalbą vaikams, sergantiems onkologinėmis ligomis, taip pat remia medicinos centrus, gydančius onkologinėmis ligomis sergančius vaikus.
Krepšinio sporto klubas „Prienai“
Prienų krepšinio komanda

2016 metais atsižvelgiant į gerus veiklos rezultatus buvo padidinta parama Kauno „Žalgiriui“ 2016 m. buvo padidinta. Prisidėta ir prie kitų socialinių, kultūrinių, sportinių projektų. 2016 m. parama buvo suteikta net 19 įvairių organizacijų.

Workmates supporting favourite „Žalgiris" basketball team. First row, in the middle: AKSA CEO Mindaugas Plūkas

AB „AKSA“ palaiko „Žalgirį“ ne tik finansiškai: įmonės atstovai serga už mylimą komandą žaidžiant išvykoje

 

Tarp gavusių paramą – Čiurlionio fondas, Jaunimo linija, Caritas, Raudonasis Kryžius, Visagino bendruomenės centras, labdaros fondas „Rugutė“, VŠĮ „Viena šeima“. Paramą taip pat gavo visa eilė sporto organizacijų – futbolininkai (Kauno „Spyris“), autoralio meistrai (AB „Aksa“ remiamas Deivido Jociaus ekipažas dalyvavo Monte Karlo ralyje), Sabonio krepšinio mokykla, Lietuvos krepšinio veteranų lyga, golfo fedaracija. Viso paramai, neskaitant reikšmingos Kauno Žalgiriui skiriamos sumos, 2016 m. buvo skirta 50 000 EUR.

 

AB „AKSA“ dėmesys socialiniam renginiui