Saulius Kvieska

Saulius mėgsta paironizuoti, todėl paties rengtą savo prisistatymą daug kur paryškino žodeliu BEVEIK

BEVEIK VETERANAS

AB „Aksa“ dirbu nuo 2002 m.; nuo 2004 m. dirbu rinkodaros direktoriaus pareigose.Saulius2

BEVEIK PROFESIONALAS

Pagal išsilavinimą rinkodaros specialistas (KTU Vadybos fakultetas), tačiau tuo pačiu turiu ir techninį išsilavinimą (esu baigęs Kauno technologijos technikumą bei KTU Lengvosios pramonės fakultetą) bei nemažą darbininkiško darbo patirtį tiek medienos, tiek gelžbetonio pramonėje. Įdomus faktas – studentiškais metais dvi vasaras dirbau armatūros karkasų suvirintoju tuometiniame Namų statybos kombinate (kuris vėliau tapo UAB „Betonika“, vienu iš pagrindinių AB „Aksa“ konkurentų), o šio cecho viršininku tuomet buvo Raimundas Judickas, dabartinis AB „Aksa“ gamybos-technikos direktorius. Pasaulis tikrai mažas…………

BEVEIK SPORTININKAS

Sportas – vienas iš didžiausių pomėgių, tik su metais šis pomėgis iš aktyvaus tampa vis labiau pasyviu. Rimtu krepšininku netapau, nors 7 metus lankiau krepšinį Kauno „Žalgirio“ krepšinio mokykloje. Studijuojant žaisdaSaulius1vau krepšinį savo fakultetų komandose (Lengvosios pramonės ir Vadybos fakultetų), vėliau daug metų prisidėjau organizuojant mėgėjiškos krepšinio komandos „LEDI“ veiklą. Kauno „Žalgiris“ – ta komanda, su kuria užaugau nuo vaikystės. Labai didžiuojuosi, kad AB „Aksa“ jau daug metų yra ištikima Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos rėmėja, o pats asmeniškai stengiuosi prisidėti prie Kauno „Žalgirio“ komandos palaikymo būdamas Kauno „Žalgirio“ Garbės klubo nariu.

BEVEIK LITERATŪROS ŽINOVAS

Jeigu vertinti pagal perskaitytų knygų skaičių, tai galėčiau pretenduoti į rimtus literatūros žinovus. Per mėnesį paprastai perskaitau apie 4 – 5 knygas, per metus susidaro apie 60 knygų. Bet tai daugiau pramoginė populiarioji literatūra, skirta poilsiui ir atsipalaidavimui po darbo – todėl į rimtus literatūros žinovus pretenduoti būtų tikrai nekuklu.

BEVEIK ITALAS

Iš aplankytų šalių labiausiai tinka Italijos gyveSaulius3nimo būdas. Jau keturis kartus buvau Italijoje, kiekvieną kartą aplankydamas skirtingus regionus – Siciliją, Sardiniją, Kalabriją ir Neapolio apylinkes – ir iš visur parsivežiau daug spalvingų ir nevienareikšmiškų įspūdžių. Su žmona juokaujame, kad sulaukus pensijos norėtumėm persikelti į kokį namuką prie jūros Italijoje.

BEVEIK NIDIŠKIS

Esu tikras kaunietis, gimęs ir augęs Kaune. Bet taip jau susiklostė, kad jau daug metų pagal registraciją esu Nidos gyventojas, o save laikau jau beveik nidiškiu. Niekur kitur vasarą taip gerai nesijaučiu kaip Nidoje, o paplūdimio tinklinis Nidos pliaže – tai vienas iš naujų mano pomėgių.

ŠEIMOS ŽMOGUS – be jokių BEVEIK

Save laikau šeimos žmogumi. Stengiuosi kiek įmanoma daugiau laiko skirti šeimai, o trys vaikai jo reikalauja išties nemažai. Laikas su šeima – pats prasmingiausias – tuo jau senai įsitikinau.