Enrika – nauja darbuotoja AB „AKSA“ eksporto komandoje

Enrika Juršytė – jau trečius metus AB „AKSA“ dirbanti matematikė. 25 metų mergina neseniai kibo į naujus darbus įmonėje ir jos pareigos šiandien – eksporto vadovo asistentė. Enrika vykdo užsienyje vykstančių projektų techninę dalį ir administruoja logistiką – tai leidžia patirti kažką naujo kiekvieną dieną.

Įsid8x10Enrikaarbino po sėkmingos praktikos

Charizma ir pozityvumu spinduliuojanti mergina savo darbo kelią gelžbetonio įmonėje pradėjo praktika – rengiamai praktikos ataskaitai atliko įvairius su įmonės energetika susijusius skaičiavimus.

Matematiniu mąstymu ir atidumu detalėms pasižyminti mergina liko dirbti kokybės skyriuje. Enrika pradėjo dirbti gelžbetonio įmonės kokybės skyriuje prieš tai neturėjusi nieko bendra su statybiniais brėžiniais – „būdavo žiūriu į kelis brėžinius ir nesuprantu, kuo jie tarpusavyje skiriasi“ atsimena ji. Ilgainiui iš užsakovo ar projektuotojų gautų gelžbetonio gaminių brėžinių paruošimas gamybai tapo jos kasdienybe. Darbas AB „AKSA“ kokybės skyriuje reikalauja išskirtinės dėmesio koncentracijos – menka klaidelė gali lemti didžiulius nuostolius.

Karjeros kelią lėmė atsitiktinumas

Enrika rinkosi praktikos vietą iš dviejų. AB „AKSA“ yra dirbę jos seneliai – jie rekomendavo kreiptis dėl praktikos, tačiau teigiamą atsakymą iš įmonės mergina gavo ne iškart. Iki tada spėjo pasidomėti praktika „Senukų prekybos centras“ elektroninės prekyImage-8bos srityje.

Gelžbetonio gamybos įmonė merginos nesužavėjo iš pirmo žvilgsnio, teigiamą įspūdį paliko tik pokalbis su personalo vadove. „Bent arti namų“ – nusprendė Enrika, kai pasirinko „AKSA“ kaip praktikos vietą. Pirmosios praktikos dienos jaunai merginai atrodė nemenkas iššūkis – „energetikas išgąsdino iki nukritimo“ – dabar prisimena ji – gavo duomenų lapų, kuriuos net suprasti pavyko ne iškart, o dar praktikos ataskaitą reikėjo parašyti.

Dabar Enrika AB „AKSA“ kolektyve jaučiasi kaip žuvis vandenyje. Kolegos ją pirmąją pasiūlo aktyviai dalyvauti įmonės švenčių metu rengiamuose žaidimuose, o ir žodžio kišenėje ji niekada neieškojo, pasižymi puikiu humoro jausmu. „Energinga, draugiška, protinga“ – žodžiai, kuriuos kalbėdami apie Enriką pirmiausia pamini bendradarbiai.

Eksporto vadovo asistentės pareigos – puiki proga tobulėti. Juolab Enrika ką tik užbaigė didžiųjų verslo duomenų analitikos magistrantūros studijas ir darbo jau nereikia derinti su mokslais kaip darė iki šios vasaros.

Dirba nuo 16 metų

Studijos ir net 2 skirtingi darbai – Enrika pažįsta ir tokią kasdienybę. Dirbti ji pradėjo nuo 16 metų – tada pasinaudojo pirma pasitaikiusia proga užsidirbti rankomis tvirtindama užtrauktukų spyneles.

Jauna mergina yra išbandžiusi įvairius darbus, o kalbėdama apie patirtį AB „AKSA“ negaili pagyrų kolektyvui – džiaugiasi gera atmosfera ir smagiu kolegišku bendravimu, yra sulaukusi vadovų palaikymo spaudžiant mokslams bei kitose kasdienėse situacijose. Na o vaikystėje Enrika norėjo būti valstybės tarnautoja, krašto apsaugoje – mano, kad tokį pasirinkimą lėmė tokia tėčio profesija. Vėliau mergina rinkosi kelią pagal savo gabumus – visada labiau žavėjosi tiksliais mokslais , todėl pasirinko matematikos studijas.

Šiandien daug laiko darbui gelžbetonio įmonėje skirianti mergina geriausiai pailsi žiūrėdama filmus. Kalbėdama apie tobulas atostogas Enrika pamini „saulytė, karšta, guli, deginiesi“ . O štai ilgam kažkur išvažiuoti nenorėtų – yra itin prisirišusi prie savo senelių – labai jais žavisi, laiko tobulos šeimos pavyzdžiu.

 

 

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *