Pagrindinė informacija

AB „Aksa“ – ilgametę patirtį gelžbetonio konstrukcijų gamyboje turinti įmonė, savo veiklos pradžią skaičiuojanti nuo 1964 m. AB „Aksa“ gaminami gelžbetonio gaminiai panaudoti daugelyje pramoninės, komercinės ir gyvenamosios statybos objektų, žemės ūkyje, energetikoje, kelių ir tiltų pramonėje. AB „Aksa“ gelžbetonio gaminiai eksportuojami ir į įvairias užsienio šalis – Švediją, Norvegiją, Suomiją, Latviją, Baltarusiją. Eksporto apimtys sudaro apie 30% AB „Aksa“ pajamų ir eksporto dalis įmonės pajamų struktūroje pastoviai auga. AB „Aksa“ turi įvairius gelžbetonio produkcijos gamybos sertifikatus, leidžiančius gaminius pardavinėti Lietuvoje ir Europos Sąjungoje, o taip pat specialius sertifikatus atskiroms Skandinavijos šalims ir Baltarusijai. Įmonėje įdiegta sertifikuota ISO kokybės valdymo sistema. AB „Aksa“ pajamos 2017 m. sudarė apie 20 mln. EUR.

AB „Aksa“ turi labai didelius gelžbetonio gamybinius pajėgumus, leidžiančius operatyviais terminais įvykdyti įvairios apimties gelžbetonio tiekimo projektus. Gelžbetonio gamybos pajėgumus sudaro dvi modernia technologine įranga aprūpintos gamyklos – Kaune ir Visagine. Bendras gelžbetonio gamybos pajėgumas leidžia per dieną pagaminti apie 35 vnt. kolonų ir rygelių, 900 m2 perdangos plokščių, didelių kiekį cokolinių, sieninių ar balkoninių plokščių. Pastoviai vykdomos investicijos į gelžbetonio gamybinių pajėgumų plėtimą ir atnaujinimą. Taip vien 2015 – 2016 m. įsisavinta 500 mm. storio tuštuminių perdangos plokščių gamyba, TT tipo perdangos plokščių gamyba, „filigran“ tipo perdangos plokščių gamyba, gerokai padidinti sieninių plokščių ir laiptų maršų gamybos pajėgumai. AB „Aksa“ dirba apie 330 darbuotojų, suformuota patikima kvalifikuotų darbuotojų komanda.

Sėkmingai besiklostantis verslas leidžia gelžbetonio gamybos įmonei aktyviai dalyvauti socialinėje visuomeninėje veikloje. AB „Aksa“ yra ilgametė legendinės Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos rėmėja, taip pat kiekvienais metais prisideda prie keliolikos kitų socialinių ir sportinių projektų.

Didžiausi gelžbetonio gamintojos AB „Aksa“ įgyvendinti projektai – UAB „Dominari“ 60 000 m2 baldų ir porolono fabrikas Panėvežio rajone, 60 000 m2 AB „Vakarų mediena“ gamybinių pastatų kompleksas Mogiliovo LEZ Baltarusijoje, UAB „BOD Group“ pastatas Vilniuje, Mokslininkų g., orlaivių aptarnavimo angaras Kauno aerouoste (šiam pastatui buvo tiekiamos 22 m. ilgio, 33 tonų svorio kolonos, kurių skerpsjūvis 1000*600).

AB „AKSA“ GAMINIŲ ASORTIMENTAS

Gelžbetonio konstruktyvo gaminiai

Kolonos – praktiškai bet kokio skerspjūvio ir ilgio;

Apvalios kolonos

Rygeliai/sijos – praktiškai bet kokio skerpsjūvio ir ilgio

24 m., 18 m., 15 m., 12 m. ilgio denginio sijos; taip pat ir netipinio ilgio denginio sijos.

TT tipo perdangos plokštės

Sieninės ir cokolinės plokštės (trisluoksnės arba viensluoksnės)

Denginio plokštės – 3*12 m.; 3*6; 1,5*6 m.

Gaminiai gyvenamajai statybai

Trisluoksnės šiltintos plokštės gyvenamajai statybai

Surenkami namai

Balkoninės plokštės

Perdangos plokštės – 200 mm; 220 mm.; 265 mm; 300 mm; 500 mm. – ilgis iki 20 m. „Filigran“ tipo perdangos plokštės

Laiptų maršai ir aikštelės

„BROLIO“ blokeliai

Sąramos

Šulinių žiedai

Pamatų blokai ir papėdės

Specializuotos paskirties gelžbetonio gaminiai

Kelio plokštės 2*6 m.

Energetinių įrenginių pamatai

Šiluminių trasų perdangos plokštės

Įvairių tipų kanalų loviai ir jų dangčiai

Mėšlidžių plokštės

Silosinių aikštelių plokštės ir jų pamatai

Baseinai ir skystų atliekų surinkimo talpos

Fermų pusrėmiai ir jų pamatai

Žemiau rasite video medžiagą iš AB „Aksa“ objektų: