Išrinkti sausio mėn. darbuotojai

Vadovaujantis nuo 2017 metų įmonėje galiojančia darbuotojų skatinimo tvarka išrinkta geriausia sausio mėn. formavimo komplekso brigada ir gamybą aptarnaujantis skyrius.

Už pavyzdingai kokybiškai pagamintas 500 mm storio perdangos plokštes geriausia brigada tapo A. Marecko brigada. Geriausio darbuotojo laurus slapto balsavimo dėka nuskynė pats brigadininkas Andrius Mareckas.

Nuotraukoje: AB „AKSA" gamybos direktorius Raimundas Judickas ir vienas geriausių mėnesio darbuotojų - brigadininkas Andrius Mareckas

Nuotraukoje: AB „AKSA“ gamybos direktorius Raimundas Judickas ir vienas geriausių mėnesio darbuotojų – brigadininkas Andrius Mareckas

Geriausiu skyriumi už nuoširdų ir intensyvų darbą net ir atšiauriausiomis sausio mėn. oro sąlygomis ir rekordinį pakrautų gaminių kiekį (m2) geriausiu išrinktas įmonės realizacijos skyrius.

Geriausia darbuotoja tapo tiltinio tipo kranų operatorė Nadežda Bazyleva. Šauni ir dažnai besišypsanti darbuotoja dirba įmonėje nuo 2008 metų. Gavusi geriausiam mėnesio darbuotojui priklausančią dovaną (150 EUR čekį) darbuotoja apsidžiaugė ir paklausta, kaip jaučiasi, atsakė „nesitikėjau, nors ir jaučiuosi pasimetusi, bet labai džaugiuosi, gavusi tokį kolegų įvertinimą“. Nadeždą nuoširdžiai pasveikino įmonės gamybos direktorius Raimundas Judickas – juk kas jei ne ji dažnai įtakoja įmonės gaminių pakrovimo greitį, taigi ir ženkliai prisideda prie visos įmonės rezultatų bei realizacijos skyriaus pakrauto kiekio rekordų.

Geriausia sausio mėn. darbuotoja Nadežda Bazyleva įteikiant pelnytą apdovanojimą

Geriausia sausio mėn. darbuotoja Nadežda Bazyleva ir AB „AKSA“ gamybos direktorius Raimundas Judickas

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *