Išrinkti geriausi rugpjūčio – rugsėjo mėnesio darbuotojai

Vadovaujantis įmonėje galiojančia darbuotojų skatinimo tvarka rugpjūčio – rugsėjo mėn geriausiomis tapo mechaninio cecho ir formavimo komplekso brigados.

Rugpjūčio – rugsėjo mėn. AB „AKSA“ gamino įspūdingo ilgio –32,4 metrų gelžbetonines denginio sijas, todėl neatsitiktinai mėnesio darbuotojais tapo žmonės, kurie įnešė išskirtinį indėlį į tai. Sijos karkaso gamyboje itin pasižymėjo mechaninio cecho darbuotojas Valentinas Paltanavičius, o savo kaip specialisto įvairiapusiškumą itin atskleidė tame pačiame padalinyje dirbantis Darius Audėjaitis, kuriam galima patikėti ir itin sudėtingus darbus.

AB „AKSA" vadovas sveikina geriausius mechaninio cecho darbuotojus

AB „AKSA“ vadovas Saulius Kvieska sveikina geriausius mechaninio cecho darbuotojus

Rekordinio ilgio sijos formavime dalyvavo net keletas darbuotojų ir visi jie prisidėjo prie galutinio rezultato, kiekvieno jų indėlis yra labai svarbus. Visgi pati apdovanojimo „mėnesio darbuotojas“ prigimtis ir įprastos taisyklės reikalauja išrinkti tik kelis geriausius brigados darbuotojus ir jais tapo ne pirmą kartą tarp geriausių minimas brigadininkas Rokas Nedzveckas bei formuotojas Linas Širvys.

AB „AKSA" vadovas Saulius Kvieska dėkoja formavimo komplekso darbuotojams už jų indėlį į 32,4 metrų ilgio sijos gamybą

AB „AKSA“ vadovas Saulius Kvieska (pirmas iš kairės) ir formavimo komplekso viršininkas Leonardas Mažuolis (pirmas iš dešinės) dėkoja formavimo komplekso darbuotojams už jų indėlį į 32,4 metrų ilgio sijos gamybą. Brigadininkas Rokas Nedzveckas – centre, be šalmo.

Išskirtinių rezultatų pasiekiantys darbuotojai AB „AKSA“ nusipelno turiningo poilsio, todėl buvo apdovanoti Makaliaus organizuojama savaitgalio išvyka į Anykščius.

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *