Geriausi darbuotojai – iš sieninių plokščių ir armatūros ruošimo padalinių

Tradiciškai AB „AKSA“ renkamos 2 geriausios brigados, o iš kiekvienos jų – po vieną geriausią darbuotoją. Geriausi darbuotojai apdovanojami 150 EUR vertės čekiais.

Geriausia gamybos brigada praeitą mėnesį tapo 3 anga, gaminanti sienines plokštes. Sieninės plokštės – itin aukštos darbuotojų kvalifikacijos ir atidumo detalėms reikalaujantys gelžbetonio gaminiai. 3 anga šįkart pateko tarp geriausių už itin įmonei svarbų siekį gerinti gaminių kokybę – kad darbe itin atsižvelgia į procesų kokybės vadovo Eimanto Blažausko ir atskirų kokybės skyriaus darbuotojų pastabas.

3 angos vyrai pademonstravo išskirtinį džentelmeniškumą geriausio darbuotojo prizą – 150 EUR vertės čekį poilsiui Druskininkų SPA – net be slapto balsavimo skirdami tiltinio krano mmašinistei Irenai Malinauskienei.

Tiltinio krano mašinistė Irena Malinauskienė ir sieninių plokščių gamybos meistras Audrius Klovas

Tiltinio krano mašinistė Irena Malinauskienė ir sieninių plokščių gamybos meistras Audrius Klovas

Darbuotoja dirba įmonėje nuo 2013 metų – kolegos ją mini labai geru žodžiu ir pažymi, jog ji sugeba susitvarkyti su kolegomis vyrais itin korektiškai, be isterijų ar šaukimo. Irenos darbu patenkinti ir vadovai – ji vykdo pavestas užduotis laiku ir tiksliai, o esant laisvam laikui pasirūpina ir tvarka kolegų vyrų darbo vietose.

Geriausia brigada tarp visų, aptarnaujančių gamybą praeitą mėnesį tapo armatūrinis cechas – už pastangas stengiantis laiku atlikti darbus. Slaptu balsavimu geriausiu darbuotoju išrinktas suvirintojas Remigijus Butkus, dirbantis įmonėje nuo 2010 metų – didžiausią dalį jo darbų sudaro sudėtingų kolonų formų virnimas.

Suvirintoją Remigijų Butkų su geriausio darbuotojo titulu sveikina gamybos-technikos direktorius Raimundas Judickas

Suvirintoją Remigijų Butkų su geriausio darbuotojo titulu sveikina gamybos-technikos direktorius Raimundas Judickas

Ypatingą kolegų pasitikėjimą darbuotojas pelnė už tai, kad gali atlikti ir itin sudėtingus suvirinimo darbus, o ir ne kartą pagelbėjo tinkamai bei greitai apmokant naujus darbuotojus. Remigijus Butkus yra ir aktyvus darbuotojams skirtos vidinės facebook grupės „Aksos darbuotojai“ narys – stebi įmonės skelbiamą informaciją – komentuoja, dalinasi ja.

Sveikiname geriausius mėnesio darbuotojus!

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.