AKSA 50-metis ir Statybininkų šventė

Nuo ankstyvo šeštadienio ryto gamyklos teritorijoje, vadovaujant Jonui Stulginskui ir Artūrui Daugirdui,  vyko paruošiamieji darbai: lankstomos ir dėliojamos kėdės, dengiami stalai, kabinami papuošimai, pučiami batutai, statoma scena ir ruošiamasi šašlykų kepimui.

Priešpiečiams prasidėjus, į gamyklos kiemą rinkosi darbuotojai ir jų šeimų nariai. Kol vieni vaišinosi ištikimų partnerių „Nautilus“ patiekalais, kiti lydimi emocingų šūksnių pradėjo batutų išbandymus. Patys mažiausi dalyviai ir patys didžiausi smaližiai mokėsi gaminti cukraus vatą ir popkornus. O mėgstantys ekstremalumą čiuožinėjo nuo „Klouno“ batuto ir šiurpino aplinkinius savo drąsa.

Vidurdienį generalinis direktorius Eimantas Blažauskas pasveikino susirinkusius ir AB „Aksa“ vardu primėmė sveikinimus iš Ingridos Minkštimienės, atstovavusios „Azovlitą“. Gimtadienio torto žvakučių uždegimas, kurį puikiai organizavo Tadas Kuzas (ne veltui jis vienas iš geriausių suvirintojų Aksoje), simbolizavo šventės pradžią.

DJ Saulius Sumix grojant lengvą atpalaiduojančią popietės muzikytę, aksiečiai pasidalino į komandas, ir prasidėjo rimtos, vyriškos ištvermės ir jėgų reikalaujančios rungtys. Visi kovojo dėl garbingo auksinio šalmo.

Vienas po kito į labirintą bėgo, ir ačiū dievui, kelią iš jo rado administracijos komandos nariai, su kapitonu Mariumi Plečkaičiu priešakyje. Aukščiau vienas už kitą šokinėjo formavimo komplekso komanda su kapitonu Mantu Gurausku ant „Šlavėjo“ batuto. Stipriau už visus ant „Gladiatoriaus“ kovojo, lazdomis grūmėsi ir garbę gynė kapitono Kęstučio Juškos komanda. Bei sparčiausia bananus ir kokosus rinko kapitono Dariaus Lastausko prižiūrima dar viena formavimo komplekso komanda, kuri ir iškovojo auksinį šalmą. Sveikiname!

Vakarėjant atvyko „Pop ladies” merginos dainomis palinksminti ir į šokių sukurį įtraukti aksiečius.

Ačiū visiems, kurie esate su mumis, ir tikimės, kad dar ilgus metus (bent jau iki šimtmečio jubiliejaus) būsime kartu!

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *