AB „AKSA“ – Visagino tinklinio turnyro rėmėja ir dalyvė

AB „Aksa“ viso dirba virš 330 darbuotojų, iš jų Visagino gamykloje dirba apie 110 darbuotojų. Visagino gamykla yra labai svarbi AB „Aksa“ struktūros sudėtinė dalis, todėl AB „Aksa“ stengiasi prisidėti prie įvairių kultūrinių, sportinių ar bendruomeninių renginių Visagine.

Rugpjūčio 26 d. Visagine įvyko paplūdimio tinklinio turnyras, kurį organizavo Visagino tinklinio asociacija kartu su Visagino miesto savivaldybe.

VisaginasTinklinis1

AB „Aksa“ įsteigė prizus šio turnyro nugalėtojams ir prizininkams, o varžybų vietą centriniame Visagino paplūdimyje papuošė spalvingos AB “Aksa“ vėliavos. Taip pat prie varžybų dalyvių prisidėjo dvi AB „Aksa“ poros iš Kauno. Iki vėlaus vakaro vykusiose varžybose, AB „Aksa“ poros pasirodė solidžiai – užėmė 3 ir 4 vietas (iš 9 komandų) – rezultatas garbingas, o prizų iš vietinių žaidėjų „neatėmė“ (na gerai prisipažįstam, atėmėm prizą už 3 vietą – Visagino picerijos čekį pasiėmė kauniečiai).

Tikimės, kad tokie panašūs sportiniai renginiai daro Visagino bendruomenės gyvenimą įdomesniu, prasmingesniu ir kokybiškesniu. Esame pasiruošę pagal galimybes ir toliau prisidėti prie Visagino bendruomenės vykdomų projektų.

 

 

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *