Drakono valčių lenktynėse „Dragon Race 2018″ iškovota 3 vieta

AB „AKSA“ Visagino padalinio darbuotojai dalyvavo olimpinio prizininko Jevgenijaus Šuklino mieste liepos 28 d. vykusiose Drakono valčių lanktynėse „Dragon Race 2018“. Lenktynės Visagine yra didžiausias drakonų valčių festivalis Lietuvoje. Didžiuojamės, kad įmonės atstovams pavyko užimti 3 vietą.

AKSADrakonoValtysDeti

AB „AKSA“ Visagino padalinio darbuotojai Drakono valčių lenktynėse užėmė 3 vietą

Drakono valčių lenktynės – šiuo metu ypač greitai populiarėjanti sporto šaka, turinti ilgą kelių tūkstančių metų istoriją. Tai komandinio irklavimo renginys, kurio istorija atkeliavusi iš senovės Kinijos, maždaug 300 metų prieš Kristaus gimimą. Kinijoje šis renginys yra skirtas pagerbti kinų poetą ir mokslininką Qu Yuan, kuris iš meilės savo tėvynei, nusiskandino šokdamas į upę. Vietiniai žvejais skubėjo jį gelbėti irkluodami drakono valtis, o mušdami būgnus siekė atbaidyti piktąsias dvasias nuo tautos didvyrio.

Dalyvauti tokiose lenktynėse gali kiekvienas, nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus – tai nereikalauja ypatingo pasirengimo. Unikalų komandinį jausmą garantuojantis renginys suteikė daug puikų įspūdžių ne tik dalyvaujantiems AB „AKSA“ Visagino padalinio darbuotojams, tačiau ir gausiai kolegų bei šeimos narių palaikymo komandai.

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *