AB „AKSA“ surenkamos gelžbetoninės sienos – daugiabučių kompleksui Vilniuje

AB „AKSA“ pasirašė sutartį dėl 4 korpusų daugiabučio iš surenkamų gelžbetoninių elementų statybos Statybininkų g. Vilniuje (projekto autoriai UAB „Cloud architektai“). Daugiabučių namų kompleksui bus panaudota daugiau nei 20000 m2 sieninių elementų, didelis kiekis perdangos plokščių, laiptų elementai. Bendra objekto tiekimo apimtis ~3 mln. Eurų ir tai yra vienas didžiausių savo apimtimi projektų AB „AKSA“ istorijoje. Numatomas tiekimo laikotarpis 2017 metų rugpjūtis – 2018 metų balandis.

Šis objektas iškils greta Hanner vystomo daugiabučių „B23“ daugiabučių namų komplekso (tarp Smolensko ir Birželio 23-osios gatvių), kuriam surenkamas gelžbetonines sienas taip pat tiekia AB „AKSA“ (2 namai jau pastatyti, 3 statomi). Džiaugiamės, kad AB „AKSA“ sieninių elementų kokybę įvertino itin didelius kokybės reikalavimus keliantis užsakovas „Hanner“.

Dėkojame AB „AKSA“ Vilniaus ir Visagino regionų pardavimų vadovui – Visagino gamyklos direktoriui Sigitui Baltruškevičiui už itin sėkmingą gelžbetoninių sieninių elementų taikymo plėtrą Vilniaus regione.

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *