AB „AKSA“ organizuoja MIX porų paplūdimio tinklinio turnyrą

Ką esate girdėją apie Visaginą? Turbūt ne tiek daug kauniečių yra buvę Visagine, o dažnam Visaginas asocijuojasi su įvairiausiais stereotipais.

AB „Aksa“, kuri jau daug metų yra Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos rėmėja, nuo 2014 m. yra atidariusi gelžbetonio konstrukcijų gamyklą būtent Visagine. Todėl AB „Aksa“ stengiasi ne tik plėtoti verslą Visagine (AB „Aksa“ Visagino gamykloje jau dirba 110 darbuotojų), bet padeda ir Visagino sportininkams (tinklininkams, krepšininkams, futbolininkams), siekiant skatinti jaunimo užimtumą, aktyvesnį ir sportiškesnį Visagino bendruomenės gyvenimą. Tuo pačiu norime populiarinti šį puikų miestą, pakviesti susipažinti su Visaginu ir jį aplankyti. Visagine Jūs rasite pušynus, puikų ir didelį pliažą, ežerą su čiuožynėmis ir tilteliais, sporto aikštynus (be abejo ir paplūdimio tinklinio aikšteles), dviračių takus ir vaikų žaidimų aikšteles, netoliese ir visos Aukštaitijos nacionalinio parko įdomybės.

Siekiant populiarinti Visaginą, AB „Aksa“ ir Visagino tinklinio asociacija organizuoja MIX porų paplūdimio tinklinio turnyrą:

Vieta – Kaunas, RIO arena (Kaunakiemio g. 5)

Laikas: vasario 3 d. (šeštadienis) nuo 12 val.

Varžybų formatas : varžybos grupėse iki 21 taško (min 4 – 5 rungtynės), po to atkrintamosios varžybos.

Starto mokestis: tik 10 EUR komandai. Starto mokestis bus parama Visagino tinklininkams – todėl starto mokestį prašome sumokėti šiais rekvizitais : gavėjas Visagino tinklinio asociacija, įmonės kodas 304218946, sąskaita LT277300010146368690 (sumokėjus pavedimo kopiją atsiųsti e.paštu [email protected] arba bent jau informuoti el. paštu, kad pavedimas atliktas). Registruotis prašome e.paštu [email protected] iki sausio 29 d. (esant dideliam susidomėjimui pasiliekame teisę sustabdyti registraciją anksčiau).

Varžybų prizininkų lauks šie AB „Aksa“ įsteigti prizai: kvietimai VIP ložėse į Kauno „Žalgirio“ Eurolygos krepšinio rungtynes arba „Shmutke“ paplūdimio tinklinio apranga.

Daugiau informacijos: FB „Aksa gelžbetonio konstrukcijos“, apie Visagino tinklininkus – FB „Visagino tinklinio asociacija“ ir „VSG Volley“

 

 

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *