AB „AKSA“ KVIEČIA SKRISTI KARTU SU „ŽALGIRIU“

AB „Aksa“ yra pirmųjų Eurolygos rungtynių su „Crvena zvezda“ specialus partneris. Todėl AB „Aksa“ yra paruošusi ir ypatingą dovaną Kauno „Žalgirio“ sirgaliams.

AB „Aksa“ loterijos būdu padovanos 2 kelionės paketus į atsakomąsias rungtynes Belgrade kartu su „Žalgirio“ komanda užsakomuoju skrydžiu.

Konkurso sąlygos:

 1. Konkursas skirtas žiūrovams, kurie stebės rungtynes su Belgrado „Crvena zvezda“ Kauno arenoje.
 2. AB „Aksa“ FB profilyje yra šios taisyklės su pasidalintu straipsniu apie įmonės ir Kauno „Žalgirio“ bendradarbiavimą. Įrašo komentaruose pažymėkite savo vardą, pavardę ir sektorių bei vietą, kurioje sėdėsite „Žalgirio“ arenoje, stebėdami rungtynes su „Crvena zvezda“.
 3. Paspauskite „like“, jeigu norite dalyvauti konkurse ir pasidalinkite savo FB profilyje straipsniu apie bendradarbiavimą su „Žalgiriu“.
 4. Prisijunkite prie mėgstančių AB „Aksa“ FB paskyrą.
 5. Visa tai konkurso dalyviai turi atlikti iki trečiadienio, spalio 11 d.
 6. Burtų keliu bus atrinkti du konkurso finalistai. Finalistai dalyvaus viktorinoje ilgosios rungtynių pertraukos metu turės atsakyti į tris klausimus apie AB „Aksa“ Klausimai bus iš straipsnyje pateiktos medžiagos. Viktorinos laimėtojas laimi 2 kelionės paketus į atsakomąsias rungtynes Belgrade su „Crvena zvezda“ skrendant su „Žalgirio“ komanda užsakomuoju skrydžiu. Kitam finalistui – paguodos prizas – 2 bilietai į artimiausias Eurolygos rungtynes stebint rungtynes AB „Aksa“ VIP ložėje

  VisiIspanijoj

  AB „AKSA“ kolektyvas išvykoje su „Žalgiris“

  PauliusSauliusIspanijoj

  AB „AKSA“ vadovas Saulius Kvieska ir įmonės finansų direktorius Paulius Petraitis

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *