AB „AKSA“ kolektyvas dalyvavo Visagino bėgime

Didžiuojamės, kad tarp AB „AKSA“ Visagino padalinio darbuotojų yra valingų ir ištvermingų vyrų, kurie sudalyvavo balandžio 1 d. vykusiame Visagino pusmaratonyje, kurį organizavo VšĮ Bėgimo klubas kartu su partneriais: Visagino savivaldybe, Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacija ir Šuklino olimpiniu sporto klubu.

Renginio metu bėgimo mėgėjai ir profesionalai varžėsi šiose rungtyse:

  • 21 km 98 m (Pusmaratonis);
  • 10 km;
  • 5 km;
  • 1 km;
  • 400 m.

AB „AKSA“ atstovai ne tik sudalyvavo, bet pasiekė tikrai įspūdingų rezultatų įveikdami 5 kilometrų distanciją – tarp 120 bėgikų Visagino gamyklos direktorius ir įmonės bėgikų komandos kapitonas Sigitas Baltruškevičius užėmė 11 vietą (įveikė distanciją per 21 minutę), o armatūros cecho suvirintojas Jevgenij Nosov – 20 vietą (įveikė distanciją per 22 minutes).

AB „AKSA" armatūros cecho suvirintojas Jevgenij Nosov ir Visagino gamyklos direktorius Sigitas Baltruškevičius

AB „AKSA“ armatūros cecho suvirintojas Jevgenij Nosov ir Visagino gamyklos direktorius Sigitas Baltruškevičius bėgime pasiekė įspūdingų rezultatų


Įkvepiančiu tėvų pavyzdžiu sekė ir darbuotojų atžalos – gelžbetonio gamintojų kolektyvo vaikai dalyvavo distancijose pagal savo amžių (11 km rungtyje dalyvavo bėgikai, gimę 2004– 2006 m., tuo tarpu 2007 m. gimę ir jaunesni įveikė 400 metrų distanciją) . Kai Kaunas ir didžioji Lietuvos dalis džiaugėsi gražia pavasario diena, Visagino oras nelepino bėgimo dalyvių – buvo šalta, pūtė žvarbus vėjas. Visgi nežiūrint atšiaurių gamtos sąlygų maži ir dideli įmonės komandos dalyviai puikiai pasirodė.

AKSAbegigai

AB „AKSA“ Visagino padalinio bėgikai ir palaikymo komanda


Sveikiname AKSOS komandos dalyvius su puikiais rezultatatais ir dėkojame už įmonės vardo garsinimą!

 

Daugiau nuotraukų galite pamatyti paspaudę čia.

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *