AB „AKSA“ Kalėdinio vakarėlio atgarsiai

AB „AKSA“ tradiciškai rengiamas Kalėdinis vakarėlis darbuotojams ir jų antroms pusėms šiemet vyko gruodžio 2 dieną. Renginį vedė Jonas Radzevičius – neblogai su įmone susipažinęs šoumenas sugebėjo net paprastai nuobodžias kalbas paversti nebloga pramoga renginio dalyviams.

Saulius Kvieska

Renginio vedėjas Jonas Radzevičius pristato publikai apie AB „AKSA“ vadovą Saulių Kvieską internete surinktus duomenis

Kaip ir kasmet šventėje pristatytos įvairios linksmos ir rimtos darbuotojų nominacijos, pagerbti bei apdovanoti visų metų mėnesių geriausi darbuotojai, išskirtinai apdovanotas apdovanotas geriausias įmonės darbuotojas Nerijus Rutkauskas. Viso išrinkti 3 geriausi 2017 metų įmonės darbuotojai. Visiems geriausiems metų darbuotojams atiteko investicinė kaupiamoji pensijų įmoka per penkerius metus įmonei įmokant 3000 EUR sumą ir 2 bilietai į Merūno koncertą.

Kitaip nei kitais metais apdovanojimą įmonės Kalėdiniame vakarėlyje dalyvavusiam geriausiam ddarbuotojui Nerijui Rutkauskui įteikė „Žalgirio“ kreipšininkai Artūras Milaknis ir Edgaras Ulanovas (AB „AKSA“ – ilgametė „Žalgirio komandos rėmėja).

GeriausiasDarbuotojas2017

Geriausias AB „AKSA“ darbuotojas Nerijus Rutkauskas gauna prizus iš krepšininkų rankų

Nerijus Rutkauskassu Artūru Milakniu ir Edgaru Ulanovu Geriausias AB „AKSA“ darbuotojas Nerijus Rutkauskas, Artūras Milaknis, Edgaras Ulanovas

Renginio metu pristatytas Virgilijaus Javtoko parengtas video apie AB „AKSA“ įmonės darbuotojų kasdienybę. Po to sekė super žaidimas – iš anksto kruopščiai atrinkti kiekvieną padalinį atstovaujantys dalyviai – Valentas Galvonas, Roman Marudin, Edvinas Kriščiūnas, Algirdas Rimša, Kęstutis Juška, Arūnas Suchockis ir Andrius Šipaila susikovė dėl paslaptingo prizo. Net ir nežinodami, koks prizas laukia vyrukai kovėsi tikrai entuziastingai – teko įveikti ir muzikines, ir su fiziniu pasirengimu susijusias užduotis, bandyti užkariauti publiką šokiu ar net pademonstruoti sugebėjimus įtikinti damas nusimauti batus, o vyrukus – kelnes. Tik pačioje pabaigoje paaišėjo, kad didysis prizas – kelionė į Madride vyksiančias Eurolygos rungtynes su Madrido Real kartu su „Žalgirio“ komanda, todėl stengtis – iš tikrųjų verta.

 

Pratimas „lenta" - kas pasiduos pirmas?

Pratimas „lenta“ – kas pasiduos pirmas?

SokioRungtis

Šokio rungtis

BatuRungtis

Kas surinks daugiau damų batų – tas pateks į finalą

NelaimingasLaimingas

Nusivylęs antros vietos laimėtojas Algirdas Rimša – kairėje, absoliutus laimėtojas Andrius Šipaila – dešinėje

Algirdas Rimša - vos paaiškėjus, kad antros vietos laimėtojas gauna tokį patį prizą kaip ir pirmos

Algirdas Rimša – vos paaiškėjus, kad antros vietos laimėtojas gauna tokį patį prizą kaip ir pirmos

Garbė pjaustyti tortą teko ilgiausiai – net 37 metus – AB „AKSA“ dirbančiai Tatjanai Galinauskienei.

 

Tortą pjaustė Tatjana Galinauskienė

Tortą pjaustė Tatjana Galinauskienė

2017 metų Kalėdinio vakarėlio grupę išsirinko patys darbuotojai – balsuodami jie rinkosi iš 8 variantų, tarp kurių buvo „Queens of Roses“, „Hiperbolė“, Irena Starošaitė ir kt. Apklausoje užtikrintai nugalėjo MAN-GO – pilna šokių aikštelė parodė, kad pasirinkimas išties buvo labai geras.

2017 metų vakarėlio grupę MAN-GO išsirinko patys darbuotojai

2017 metų vakarėlio grupę MAN-GO išsirinko patys darbuotojai

Daugiau AB „AKSA“ darbuotojų Kalėdinio vakarėlio nuotraukų galite rasti įmonės facebook paskyroje

 

 

 

 

 

 

 

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *