AB „AKSA“ – ilgametis Kauno „ŽALGIRIO“ rėmėjas

AB „Aksa“ jau daug metų prisideda prie legendinės Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos gyvavimo.

Skirdama dalį uždirbamo pelno Kauno „Žalgirio“ komandai, AB „Aksa“ suvokia istorinę Kauno „Žalgirio“ vertę Kauno miesto bendruomenei ir visai Lietuvai. Kauno „Žalgiris“ buvo reikšmingas veiksnys formuojant lietuvių savigarbą sovietmečiu, padovanojo Lietuvai Eurolygos taurę ir Europos taurę ir yra viena iš svarbiausių Kauno vizitinių kortelių. Kauno „Žalgiris“ yra Kauno bendruomenę suburianti komanda, kuri kasmet visiems kauniečiams suteikia daug įvairiaspalvių emocijų. Ir nors paskutiniais metais Kauno „Žalgiris“ išgyvena nepačius lengviausius laikus, komandos tradicijų tęstinumo užtikrinimas yra labai svarbus Kauno ir visos Lietuvos uždavinys.

2015 m. AB „Aksa“ pervedė Kauno „Žalgiriui“ šešiaženklę paramos sumą. Nors ši suma galbūt ir nėra itin didelė dalis viso Kauno „Žalgirio“ biudžeto požiūriu, AB „Aksa“ parama Kauno „Žalgiriui“ yra ilgametė AB „Aksa“ tradicija.

AB „Aksa“, suvokdama savo, kaip socialiai atsakingos įmonės misiją, greta paramos Kauno „Žalgiriui“įgyvendino dar visą eilę paramos projektų. Parama buvo skirta įvairioms organizacijomis – užsiimančioms sportine veikla, besirūpinančiomis sergančiais ar be tėvų augančiais vaikais, vykdančioms kitą visuomeninę ir socialinę veiklą. AB „Aksa“ 2014 m. skyrė paramą:

Lietuvos samariečių bendrija Kauno skyrius
Labdaros ir paramos fondas Rugutė
Labdaros ir paramos fondas SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija
VšĮ GS Racing klubas
VšĮ Sabonio krepšinio centras
VšĮ ATW sprendimai
Asociacija Kauno sporto klubas

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *