AB „AKSA“ – ilgametė Kauno „Žalgirio“ rėmėja

Jau daug metų Kauno „Žalgirio“ rėmėjų gretose yra AB „Aksa“ pavadinimas. AB „Aksa“ yra ilgametė Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos rėmėja ir daugiau kaip 10 metų prisideda prie legendinės Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos biudžeto formavimo. O AB „Aksa“ ir Kauno „Žalgirio“ ryšių galima atrasti dar iš ankstesnių metų – taip dabartinis AB „Aksa“ generalinis direktorius Mindaugas Plūkas buvo vienas iš Kauno „Žalgirio“ vadovų tais auksiniais 1999 metais, kai Kauno „Žalgiris“ laimėjo Eurolygos taurę.

Todėl pabandykime šiek tiek plačiau susipažinti su ilgamete Kauno „Žalgirio“ rėmėja AB „Aksa“.

AB „Aksa“ – tai viena iš didžiausių ir sparčiausiai auganti gelžbetonio konstrukcijų gamybos įmonė Lietuvoje. AB „Aksa“ dirba virš 300 darbuotojų, įmonės pajamos 2016 m. sudarys apie 17 mln. EUR. (2015 m. pajamos buvo 12,7 mln. EUR; pajamų didėjimas 2016 m. viršys 30%). AB „Aksa“ gaminamos gelžbetonio konstrukcijos (kolonos, rygeliai, perdangos plokštės, sieninės ir cokolinės plokštės, laiptų maršai) naudojamos statant pramoninius pastatus, parduotuves, logistikos centrus, administracinius pastatus, daugiabučius namus, o dalis gelžbetonio konstrukcijų (perdangos plokštės, sąramos, BROLIO BLOKELIAI sienoms) skirta ir individualiai statybai. AB „Aksa“ gelžbetonio konstrukcijos naudojamos ne tik Lietuvos statybos objektuose – kiekvienais metais vis didėja eksporto pardavimai, ypatingai Skandinavijos šalyse. Šiuo AksaFonemetu eksporto pardavimai jau siekia beveik 35% AB „Aksa“ pardavimo pajamų.

Gelžbetonio gamintojo darbas yra atsakingas, reikalaujantis techninių žinių, tikslumo, aukšti kokybės reikalavimai, o taip šis darbas nėra lengvas ir fiziškai. Todėl AB „Aksa“ stengiasi savo darbuotojams sudaryti kuo geresnę darbo ir socialinę aplinką. AB „Aksa“ darbuotojai gauna kvietimus apsilankyti Kauno „Žalgirio“ rungtynėse, o taip pat gali palankesnėmis sąlygomis įsigyti bilietus į Kauno „Žalgirio“ arenoje vykstančius koncertus (AB „Aksa“ nuomuojasi ložę „Žalgirio“ arenoje). Visi AB „Aksa“ darbuotojai su antromis pusėmis tradiciškai kviečiami dalyvauti Kalėdinėje šventėje, darbuotojų šeimoms organizuojamos vasaros išvykos, statybininkų dienos minėjimai (tai ypač didelį įspūdį darbuotojų vaikams paliekanti šventė – daug pripučiamų atrakcionų ir daug, na tiesiog labai labai daug cukros vatos, spragėsių, ir kitų skanumynų, kurių paprastai tėvai stengiasi riboti). AB „Aksa“ darbuotojams įmonės lėšomis atliekami išsamūs sveikatos tyrimai, moksleiviško amžiaus darbuotojų vaikai rugsėjo 1-osios proga gauna didelį mokyklinių priemonių rinkinį, kiekvieną ketvirtį visiems darbuotojams skiriama papildoma tikslinė lėšų suma, kurią darbuotojas gali panaudoti sportui, sveikatai, kultūriniams renginiams ar pramogoms kartu su kitais savo bendradarbiais. Daugumos AB „Aksa“ darbuotojų atlyginimas ženkliai viršija statistikų skelbiamus Lietuvos darbo užmokesčio vidurkius, Žalgiris - Lietkabelis20170219_31o aukščiausios kvalifikacijos ir didžiausius našumus pasiekiantys darbuotojai gerais mėnesiais gali pasidžiaugti atlyginimais, kurie solidžiai atrodo net ir Vakarų Europos šalių kontekste.

AB „Aksa“ džiaugiasi, kad bendradarbiavimas su Kauno „Žalgiriu“ AB „Aksa“ atveria ir papildomų rinkos plėtros galimybių. Nemaža dalis AB „Aksa“ tikslinio rinkos segmento – statybinių įmonių ar individualių užsakovų – savo ruožtu yra Kauno „Žalgirio“ sirgaliai, todėl su šiais klientais iš karto užsimezga papildomas emocinis ryšys. Bendri pomėgiai, bendros vertybės, kartu žiūrimos „Žalgirio“ rungtynės suvienija AB „Aksa“ su šiais klientais ir sukuriamios sąlygos abipusiai sėkmingam ilgalaikiam bendradarbiavimui.

Skirdama dalį uždirbamo pelno Kauno „Žalgirio“ komandai, AB „Aksa“ suvokia istorinę Kauno „Žalgirio“ vertę Kauno miesto bendruomenei ir visai Lietuvai. Kauno „Žalgiris“ padovanojo Lietuvai Eurolygos taurę, Europos taurę, „Žalgiris“ visada buvo viena iš svarbiausių Kauno vizitinių kortelių. Kauno „Žalgiris“ yra Kauno bendruomenę suburianti komanda, kuri kasmet visiems kauniečiams ir „Žalgirio“ gerbėjams kituose Lietuvos miestuose suteikia daug ryškių emocijų. AB „Aksa“ džiaugiasi, kad sėkmingai besiklostantis verslas leidžia prisidėti prie Kauno „Žalgirio“ pergalių.

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *