AB „AKSA“ gaminiai – SALDA objektui Šiauliuose

2016 m. kovo mėnesį pradėtas gelžbetonio tiekimas UAB „Salda“ projektui Šiauliuose, Metalistų g. Tai vienas didžiausių šiuo metu vykstančių statybos objektų Lietuvoje – vien gelžbetonio konstrukcijų tiekimo apimtys sudarys apie 1,5 mln. EUR.

Objekte bus patiektos 123 kolonos, 150 rygelių, apie 6300 m2 tuštuminių perdangos plokščių, 4200 m2 TT tipo perdangos plokščių, 42 denginio sijos (21 m. ilgio ir 16 t. svorio), 3500 m2 sieninių elementų, 50 m3 laiptų maršų ir aikštelių.

Šis objektas ypatingas ne tik tiekimo apimtimis, bet ir tuo, kad vykdant šio objektą gamybą AB „Aksa“ išplėtė savo gaminių asortimentą. 2016 m. vasario mėnesį AB „Aksa“ sumontavo TT tipo perdangos plokščių gamybos liniją – taip AB „Aksa“ tapo vienu iš nedaugelio gamintojų Lietuvoje, galinčių pagaminti TT tipo perdangos plokštes.

TT tipo perdangos plokštės kartu su 2015 m. lapkričio mėn. instaliuota 500 mm. tuštuminių perdangos plokščių gamybos linija (šios plokštės tiekiamos „Mega“ prekybos centrui Kaune) sudarys pilną kompleksą perdangų, skirtų pastatams su itin dideliais tarpatramiais.

Taip pat šiam projektui įsisavinta specialaus skerspjūvio 21 m. denginio sijų gamyba. AB „Aksa“ turi didelę patirtį denginio sijų gamyboje, iki šiol dažniausiai gamindavo 24 m. ir 18 m. denginio sijas. Šįkart teko gaminti ne tik kitokio ilgio, bet ir skirtingo skerspjūvio sijas. Įsisavinant tokių sijų gamybą, teko įveikti nemažai iššūkių, ruošiant specialią įrangą denginio sijų gamybai.

Dėkojame UAB „Salda“ už bendradarbiavimą ir linkime kuo geriausios sėkmės jų verslui.

 

 

gelžbetoninės kolonos

 

 

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *