AB „Aksa“ darbuotojai paminėjo statybininkų dieną

Kaip savo kalboje teisingai pastebėjo vienas įmonės vadovų Saulius Kvieska – gelžbetonio gamybos srityje dirbančios įmonės darbuotojai pelnytai gali laikyti save statybininkais – iš įmonėje pagamintų konstrukcijų vėliau statomi įvairios paskirties objektai. Antrąjį rugsėjo savaitgalį tradiciškai minima statybininkų diena įmonėje paminėta savaite vėliau – į įmonės kiemą susirinkę linksmai nusiteikę darbuotojai su šeimomis varžėsi aktoriaus Džiugo Siaurusaičio vedamose rungtyse.

Individualų talentą vyrai demonstravo garsiausio švilpiko, moterys – skardžiabalsio rėkimo rungtyse.

Svilpimas

Švilpimo varžybų dalyviai ir teisėjai

RekimoVarzybos

Vyksta moterų rėkimo rungtis

Po dar kelių labai linksmų užduočių aksiečiai susibūrė į 4 atskirų padalinių žmones suvienijusias komandas. Siekiant pelnyti pačios šauniausios komandos vardą teko pasinaudoti labai įvairiais sugebėjimais – ir muzikos kūrinius pažinti, ir bendro išsilavinimo klodus atmintyje papurtyti, ir net svarstį kuo toliau mesti ar alaus skardines kuo aukščiau sukrauti. Linksmoje ir draugiškoje kovoje nugalėjo viena iš gelžbetonio gaminių formavimo komplekso komandų.

Komanda, kuriai itin gerai sekėsi

Komanda, kuriai itin gerai sekėsi

Kol suaugusieji rungtyniavo, įvairaus amžiaus jų atžalos turėjo kur kas jiems įdomesnių užsiėmimu. Didžiulio susidomėjimo sulaukė cukraus vatos ir spragintų kukurūzų degustacijos, o pasistiprinus tik smagiau šokinėti mažųjų džiaugsmui pastatytuose batutuose.

Batutas1

Batutas2

Batutams nepristigo naudotojų

Drąsiausi vaikai susirungė greitojo nusileidimo varžybose, po kurių visų laukė šaunūs prizai. Smalsiausių vaikų laukė jaunųjų mokslininkų veikla – nuostabių muilo burbulų pūtimas, įstabus pasivaikščiojimas ant kiaušinių ir kitos net ir suaugusių dėmesį patraukusios mokslinių faktų demonstracijos.

Mokslininkai

Jaunųjų mokslininkų eksperimentai

Šventės kulminacija tapo dalyvių svajonių skrydis į dangų – nuostabaus balionų transporto gabenamos jos tikrai pasiekė už jų realizavimą atsakingų institucijų duris. Svajonės pildosi, ypač tada, kai dėl to stengiasi darbštūs, energingi, linksmi, geranoriški, iniciatyvūs, paslaugūs, draugiški AB „Aksa“ darbuotojai.

AB „Aksa“ – gera dirbti, smagu švęsti

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *