AB „AKSA“ atstovai sudalyvavo UAB „Baltkonta“ renginyje

AB „AKSA” atstovai – sandėlio vadovas Linas Andriūnaitis ir eksporto vadovo asistentė Enrika Juršytė – sudalyvavo transporto įmonės UAB „Baltkonta“ organizuotame klientų susitikime.

Susitikimo metu su transporto organizavimu susiję gelžbetonio įmonės darbuotojai turėjo galimybę pabendrauti su įmonės produkcijos gabentojais neformalioje aplinkoje. Šalia kitų pramogų UAB „Baltkonta“ Vilniuje surengė azartiškas ir įtraukiančias kartingų varžybas. AB „AKSA“ dėkoja UAB „Baltkonta“ už pakvietimą ir šauniai praleistą laiką!

AB „AKSA“ ir UAB „Baltkonta“ bendradarbiavimas tęsiasi jau keletą metų. Per tą laiką gelžbetonio gaminiai gabenti ne tik automobiliniu, tačiau ir jūrų transportu. AB „AKSA“ eksporto vadovas Laimonas Juška išskiria UAB „Baltkontą“ kaip ypatingą, daugiausiai pasitikėjimo pelniusį partnerį, kuris nuolat atsižvelgia į kliento pageidavimus bei tobulina teikiamų paslaugų kokybę. Sėkmingas bendradarbiavimas grindžiamas ne tik prekės nuvežimu, tačiau ir visapusišku projekto valdymu bei betarpiška komunikacija.

 

 

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *