2017 m. I ketvirtis – rekordinės pajamos

Įprastai metų pirmas ketvirtis gelžbetonio gamintojams būna neramus laikotarpis – dėl sezoniškumo mažėja statybų objektų, tuo pačiu mažėja ir gelžbetonio gamintojų apkrovimas, žiemą kiekvienam objektui jaučiama ypač aštri konkurencija tarp gamintojų.

Todėl labai nudžiugome, kai suskaičiavus 2017 m. kovo mėnesio pajamas, pamatėme rekordinius mėnesio pardavimų skaičius – 1,97 mln. EUR. Kadangi visai neblogu ritmu dirbome ir sausį bei vasarį, plius rekordinės kovo pajamos – atrodė, kad metai prasidėjo labai sėkmingai.

Bet tikrai nustebome, kai finansininkas Marius pareiškė, kad 2017 m. ketvirtis (žieminis, pats blogiausias periodas) yra rekordinis savo pajamų lygiu – 5,23 mln. EUR per ketvirtį. Tikrai nepatikėjome………. Mariui buvo liepta skaičiuoti iš naujo, perkrauti kompiuterį, patikrinti apskaitos programą, pasitikrinti skaičiavimus rankomis su skaitliukais. Bet ir po visų patikrinimų Marius vis tiek drąsiai teigia, kad 2017 m. I ketvirtis yra rekordas. Tada jau patikėjome…….. Ir labai labai labai apsidžiaugėme.

Taigi, gerokai padidinom ankstesnį ketvirčio pajamų rekordą – iki šiol geriausias rezultatas buvo 4,82 mln. EUR, pasiektas 2016 m. II ketvirtį. Ypač įspūdingai 2017 m. I ketvirčio pajamos atrodo lyginant su ankstesnių metų I ketvirčio pajamomis – tai pavaizduota žemiau pateiktame grafike.

 

AKSAPirmoKetvircioPajamos

2013-2017 metų AB „AKSA“ I ketvirčio pajamų dinamika

Būtų neteisinga tokių skaičių deramai neatšvęsti. Tiek rekordinės kovo mėnesio pajamos, tiek 2017 m. I ketvirčio pajamų rekordas reikalauja deramo pažymėjimo. Todėl balandžio 28 d., penktadienį, per pietus AB „Aksa“ darbuotojų laukia biurgerių šventė. Visi Kauno gamyklos darbuotojai (o jų virš 200 žmonių) kviečiami tądien pasimėgauti tikėkimės labai skaniai paruoštais burgeriais. Na, o Visagino gamykla rekordą atžymėjo jau anksčiau.

AB „Aksa“ – tai gelžbetonio gamyklos Kaune ir Visagine, virš 300 darbuotojų, metinės 2016 m. pajamos 17,1 mln. EUR.

0 komentarų

Pateikti komantarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *