Visagino padalinio kontaktai

Sigitas Baltruškevičius

Sigitas Baltruškevičius

Visagino gamyklos direktorius

8 601 80048 sigitas@aksa.lt

Natalija Bondarenko

Natalija Bondarenko

Personalo vadybininkė

8 608 78688 natalija@aksa.lt

Jekaterina Martinkėnienė

Jekaterina Martinkėnienė

Projektų vadybininkė

8 640 59351 jekaterina@aksa.lt

Liudmila Golubkova

Liudmila Golubkova

Projektų vadovė

8 630 33271 liudmila@aksa.lt

Olga Gotovskaja

Olga Gotovskaja

Projektų vadybininkė

8 670 88985 olga@aksa.lt

Viktorija Timoščuk

Viktorija Timoščuk

Kokybės skyriaus vadovė

8 605 64339 viktorija@aksa.lt

Andrius Satkūnas

Andrius Satkūnas

Formavimo komplekso meistras

8 640 81396 andrius.s@aksa.lt

Ivan Provalskij

Ivan Provalskij

Formavimo komplekso meistras

8 640 65118 ivanas@aksa.lt

 

Sprendimas: uglymarketing