Kontaktai

AB „Aksa“, Elektrėnų g.10, 51218 Kaunas

Įmonės Visagino padalinio adresas: Katilinės g. 3, Karlų k.,LT-31147 Visagino sav., Lietuva

Įmonės kodas: 133502520, PVM kodas: LT335025219

AB bankas DnB, Atsiskaitomoji sąskaita LT364010042500030689

AB „Aksa“ darbo laikas: I-V, 7.30-11.30, 12.00-16.00.

 

Mažmeniniai klientai

Evelina Čėsnaitė
Mažmeninių klientų vadybininkė
  8 640 80112
evelina@aksa.lt

 

 

 

 

 

Personalo klausimais kreipkitės į personalo vadovę Aureliją, mob.tel. 8 656  42 450, el.paštas aurelija@aksa.lt

Finansų  klausimais  kreipkitės į finansų direktorių Paulių, mob.tel. 8 655 25335, el.paštas paulius@aksa.lt

Reklamos  klausimais  kreipkitės mob.tel. 8  656 88 745, el.paštas rinkodara@aksa.lt

 

 

Pardavimų vadovas Lietuvai:

Virgilijus Javtokas
(Plačiau apie Virgį čia)
Pardavimų vadovas Lietuvai
  8 699 69116
virgis@aksa.lt

Techninės konsultacijos:

Remigijus Jančauskas

Remigijus Jančauskas
Projektų vadovas
8 612 38 224
remigijus@aksa.lt

 

Strateginiai projektai:

Saulius Kvieska

Saulius Kvieska
Generalinio direktoriaus pavaduotojas
8 687 89 380
saulius@aksa.lt

 

Vilniaus ir Visagino regionas:
 SigitasFotoInternetuiZIP
Sigitas Baltruškevičius
Vilniaus ir Visagino regiono pardavimų vadovas
8 601 80048
sigitas@aksa.lt

Logistika:

Modestas Skirius

Modestas Skirius
Logistikos vadovas
8 656 84 470
modestas@aksa.lt

 

Eksporto projektai:

Laimonas Juška

Laimonas Juška
Eksporto pardavimų vadovas
(plačiau apie Laimoną čia)
+370 685 24 358
laimonas.juska@aksa.lt
Eksporto projektai:

Rūta Laurikaitytė
Projektų vadybininkė
8 618 63 652
ruta@aksa.lt

 

 

Jums reikiamo skyriaus kontaktus rasite paspaudę žemiau kairėje esančią nuorodą su skyriaus pavadinimu

Kaip mus rastiAdministracijaPardavimų skyriusGamybos skyriusKokybės skyriusFinansų skyrius
 
AB „AKSA“, Elektrėnų g. 10, Kaunas
Firminės parduotuvės darbo laikas I-V, 7.30-16.00 (pietų pertrauka 11.30-12.00).
Mažmeninių klientų  aptarnavimo vadybininkė Evelina, 8 640 80112 
 
aksa
 
 
SauliusFotoSaulius Kvieska
Generalinio direktoriaus pavaduotojas
8 687 89 380
saulius@aksa.lt

101

Eimantas Blažauskas
Procesų kokybės vadovas
8 687 89 384
eimantas @ aksa.lt 

Aurelija Vaitkevičienė
Personalo vadovė
8 656 42 450
 aurelija @ aksa.lt 

 

Domas Plūkas

Domas Plūkas
Pirkimų vadovas
8 655 77 069
domas@aksa.lt

Algirdas Plūkas

Algirdas Plūkas
Tiekimo viršininkas
8 687 89 381
 tiekimas @ aksa.lt 

Virgilijus Javtokas
(Plačiau apie Virgį čia)
Pardavimų vadovas Lietuvai
  8 699 69116
virgis@aksa.lt

 

Modestas Skirius

Modestas Skirius
Logistikos vadovas
  8 656 84 470
 modestas@aksa.lt

Remigijus Jančauskas

Remigijus Jančauskas
Projektų vadovas
  8 612 38 224
 remigijus@aksa.lt

Laimonas Juška

Laimonas Juška
Eksporto  pardavimų vadovas
  +370 685 24 358
 laimonas.juska@aksa.lt

Mindaugas Unikas
Projektavimo vadovas
 
Rūta Laurikaitytė
Projektų vadybininkė
  +370 618 63 652

Sigitas Baltruškevičius
(plačiau apie Sigitą čia)

Vilniaus ir Visagino regiono pardavimų vadovas
  8 601 80048 sigitas@aksa.lt

Evelina Čėsnaitė
Mažmeninių klientų vadybininkė
  8 640 80112 evelina@aksa.lt

Raimundas Judickas

Raimundas Judickas
Gamybos, technikos direktorius
  8 685 24 355
raimundas@aksa.lt

Leonardas Mažuolis

Leonardas Mažuolis
Formavimo komplekso viršininkas
  8 686 04 882
leonardas@aksa.lt

Judita Randienė

Judita Randienė
Kokybės ir technologijų skyriaus vadovė
  8 650 88 468
judita@aksa.lt

Rimvydas Moceikis
Technologas
  8 650 35 867
 rimvydas.moceikis@aksa.lt

 

Leonardas Morozas

Leonardas Morozas
Armatūrinio cecho viršininkas
8 687 89 386
l.morozas@aksa.lt

Saulius Dulieba

Saulius Dulieba
Armatūrinio cecho meistras
8 615 61 922

Kęstutis Raklevičius

Kęstutis Raklevičius
Betono mazgo viršininkas ir 
betono blokelių baro viršininkas

Deivis Vasiljevas

Karolis Kivilis
Formavimo komplekso meistras
 
  8 640 59203
karolis@aksa.lt

Nėra foto

Gintaras Strelčiūnas
Formavimo komplekso viršininko pavaduotojas
  8 656 42 193
gintaras@aksa.lt

Audrius Klovas

Audrius Klovas
Formavimo komplekso meistras
  8 655 25 332 
audrius.klovas@aksa.lt

Valentinas Vilkas

Valentinas Vilkas
Mechaninio cecho viršininkas
  8 685 47 976
valentinas@aksa.lt

Mindaugas Česonis

Formavimo komplekso meistras

Kęstutis Sadauskas

Kęstutis Sadauskas
Vyr. energetikas
  8 618 63 657
kestutis@aksa.lt

 

Loreta Šukienė

Loreta Šukienė

Kokybės ir technologijų  skyriaus vadovės pavaduotoja
8 686 00 368
loreta(@)aksa.lt

Jolita Kelmelienė

Jolita Kelmelienė

Inžinierė
8 640 44 303
jolita(@)aksa.lt

Nėra foto

Andrius Šipaila

Inžinierius – laborantas
8 640 80732
 andrius@aksa.lt

 

Nėra foto

Paulius Petraitis

Finansų direktorius
8 655 25 335
 paulius@aksa.lt

Marius Plečkaitis

Marius Plečkaitis

Finansininkas-projektų vadovas
8 650 56 564
 marius@aksa.lt

Almina Šiaudvytienė

Almina Šiaudvytienė

Vyr. buhalterė
8 640 53 217
 almina@aksa.lt

Nėra foto

Aušra Savickienė

Buhalterė

ausra@aksa.lt

Sprendimas: uglymarketing