Struktūra ir kontaktai

Kairėje pasirinkę skyrių matysite jame dirbančių asmenų kontaktus:

 

Pardavimų skyriusGamybos skyriusKokybės skyriusFinansų skyrius

Saulius Kvieska

Saulius Kvieska
Rinkodaros skyriaus direktorius
+370 687 89 380
 saulius@aksa.lt

Modestas Skirius

Modestas Skirius
Projektų vadovas
  +370 656 84 470
 modestas@aksa.lt

Remigijus Jančauskas

Remigijus Jančauskas
Projektų vadovas
  +370 612 38 224
 remigijus@aksa.lt

Laimonas Juška

Laimonas Juška
Eksporto  pardavimų vadovas
  +370 685 24 358
 laimonas.juska@aksa.lt

Domas Plūkas

Domas Plūkas
Projektų vadovas
  +370 655 77 069
domas@aksa.lt

Rūta Laurikaitytė

Rūta Laurikaitytė
Eksporto pardavimų vadovo padėjėja
  +370 618 63 652
 ruta@aksa.lt

Raimundas Judickas

Raimundas Judickas
Gamybos, technikos direktorius
  +370 685 24 355
raimundas@aksa.lt

Leonardas Mažuolis

Leonardas Mažuolis
Formavimo komplekso viršininkas
  +370 686 04 882
leonardas@aksa.lt

Judita Randienė

Judita Randienė
Vyr. technologė
  +370 650 88 468
judita@aksa.lt

Rimvydas Moceikis

Rimvydas Moceikis
Technologas
  +370 650 35 867
 rimvydas.moceikis@aksa.lt

 

Leonardas Morozas

Leonardas Morozas
Armatūrinio cecho viršininkas
 +370 687 89 386
l.morozas@aksa.lt

Saulius Dulieba

Saulius Dulieba
Armatūrinio cecho meistras
 +370 615 61 922

Kęstutis Raklevičius

Kęstutis Raklevičius
Betono mazgo viršininkas ir 
betono blokelių baro viršininkas

Deivis Vasiljevas

Deivis Vasiljevas
Betono mazgo meistras ir 
betono blokelių baro meistras
  +370 650 81 358

Nėra foto

Gintaras Strelčiūnas
Formavimo komplekso viršininko pavaduotojas
  +370 656 42 193
gintaras@aksa.lt

Audrius Klovas

Audrius Klovas
Formavimo komplekso meistras
  +370 655 25 332 
audrius.klovas@aksa.lt

Valentinas Vilkas

Valentinas Vilkas
Mechaninio cecho viršininkas
  +370 685 47 976
valentinas@aksa.lt

Zigmantas Petrokas

Zigmantas Petrokas
Mechaninio cecho meistras
  +370 655 01 415

Kęstutis Sadauskas

Kęstutis Sadauskas
Vyr. energetikas
  +370 618 63 657
kestutis@aksa.lt

 

Loreta Šukienė

Loreta Šukienė

Kokybės skyriaus viršininkė
+370 686 00 368
loreta(@)aksa.lt

Jolita Kelmelienė

Jolita Kelmelienė

Inžinierė
+370 640 44 303
jolita(@)aksa.lt

Nėra foto

Simonas Stankūnas

Laborantas
+370 655 93 941
 simonas(@)aksa.lt

Nėra foto

Erikas Grigorjevas

Inžinierius, laborantas
+370 640 33 160 
erikas(@)aksa.lt

Nėra foto

Paulius Petraitis

Finansų direktorius
+370 655 25 335
 paulius@aksa.lt

Marius Plečkaitis

Marius Plečkaitis

Finansininkas-projektų vadovas
+370 650 56 564
 marius@aksa.lt

Almina Šiaudvytienė

Almina Šiaudvytienė

Vyr. buhalterė
+370 640 53 217
 almina@aksa.lt

Nėra foto

Aušra Savickienė

Buhalterė

ausra@aksa.lt

Sprendimas: uglymarketing