Naujas reikšmingas AB „AKSA“ objektas Latvijoje

Naujas reikšmingas AB „AKSA“ objektas Latvijoje

Liepos antroje pusėje pradėjom  dar vieno mums labai svarbaus ir reikšmingo projekto gelžbetonio gaminių gamybą. Projektas svarbus ir reikšmingas keliais aspektais – visų pirma tai eksporto projektas, o eksporto didinimas mums yra strateginės svarbos uždavinys. Antra – tai eksportas į Latviją. Latvija  – tai artimiausia Lietuvos kaimynė, bet dideliais eksporto pasiekimais į šią šalį kol kas negalėjome pasigirti. Džiugu tai, kad 2017 m. į Latviją keliaus net du reikšmingi projektai – Rygos Akropolis ir šis naujasis projektas. Na, o visų svarbiausia yra tai, kad naujas eksporto projektas yra labai geras tęstinio bendradarbiavimo pavyzdys.

Objekto užsakovas – UAB „Amalva“, lietuviško kapitalo įmonė, kuri užsiima ventiliacijos ir kondicianavimo priemonių gamyba. UAB „Amalva“ turi gamybinius padalinius ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje ir Rusijoje, o prekybiniai padaliniai yra Vokietijoje, Švedijoje, Baltarusijoje. UAB „Amalva“ (Lietuvos įmonės) pajamos 2016 m. viršijo 37 mln. EUR, įmonėje šiuo metu dirba virš 500 darbuotojų.

AB „Aksa“ ir UAB „Amalva“ bendradarbiavimas prasidėjo 2008 m., kai buvo tiektos gelžbetonio konstrukcijos gamyklai Lentvaryje. Tiekimo apimtis buvo rekordinė tuo metu ir sudarė virš 4 mln. Lt.  2011 m. UAB „Amalva“ vykdė savo gamyklos plėtrą ir vėl gelžbetonio konstrukcijos buvo gaminamos AB „Aksa“. 2011 m.  užsakymas siekė beveik 2 mln. Lt.  2017 m. statomai gamyklai Latvijoje bus tiekiamos stogo konstrukcijos –  27 vnt.  18 m. denginio sijų, 15 vnt. 6 m. denginio sijų, 140 vnt. denginio plokščių 3*12 ir  44 vnt. denginio plokščių 3*6, tiekimo apimtis viršys 300000 EUR.  

gelžbetoninės sijos

AB „AKSA“ gelžbetonio gaminiai 2009 m. statytame „AMALVA“ objekte Lentvaryje

Tokie tęstinio bendradarbiavimo pavyzdžiai, kai sėkmingai įvykdžius ankstesnį objektą, klientas perduoda vykdymui  sekantį objektą, mums ypatingai svarbūs ir džiuginantys – tai rodo, kad AB „Aksa“ pastangos užtikrinant gaminių kokybę bei  tiekimo savalaikiškumą yra vertinamos mūsų klientų.

Šio objekto pasirašymą iš AB „Aksa“ pusės kuravo eksporto vadovas Laimonas Juška, linkime Laimonui ir jo kolegei Rūtai Laurikaitytei sėkmės užtikrinant sklandų šio objekto tiekimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sprendimas: uglymarketing