Birželio mėn. AB „AKSA“ gelžbetonio tiekimo sutarčių „derlius“

Birželio mėn. AB „AKSA“ gelžbetonio tiekimo sutarčių „derlius“

Nors birželio pardavimai kol kas neįspūdingi ir nežada naujų rekordų (dar turbūt prisimenam kovo rekordą ir biurgerių šventę), bet birželio pirma pusė yra „derlinga“ naujų stambių sutarčių pasirašymu – jau džiaugiamės, kad pasirašėm sutartį su AB „Panėvežio statybos trestas“ dėl gelžbetonio gaminių „KOPA“ spaustuvei Kauno LEZ, taip pat pasirašyta sutartis su nekilnojamo turto vystytoju dėl 4 daugiabučių namų komplekso Vilniuje.

Šį sarašą gražiai papildo dar vienas stambus projektas – „Akropolis“ Rygoje. AB „Aksa“ bus dalinis šio 87000 m2 objekto gelžbetonio tiekėjas – patieksime virš 600 m3 kolonų, virš 1000 m3 rygelių, virš 16000 m2 perdangos plokščių (dalis perdangų bus išskirtinis AB „Aksa“ gaminys –  500 mm. storio perdangos plokštės), taip pat projekte bus ir TT tipo perdangos plokščių (jos gaminasi AB „Aksa“ Visagino gamykloje, įranga jų gamybai įsigyta 2016 m.). Visa sutarties vertė sudarys apie 2 mln. EUR, tiekimo laikotarpis – nuo liepos iki gruodžio mėnesio.

Būsimas Akropolio projektas Rygoje

Su šio objekto pasirašymu ypatingai norime pasveikinti pardavimų vadovą Virgilijų Javtoką. Virgilijus prisijungė prie AB „Aksa“ komandos 2016 m. rugsėjo mėnesį ir per šį laikotarpį tai jau trečias jo stambus  objektas, pasirašytas su viena iš didžiausių Lietuvos statybos įmonių UAB „Mitnija“. 2017 metais jau įvykdėme tiekimą „Aibė“ logistikos terminalui Kauno LEZ, bei „Apranga“ administracinių ir sandėliavimo pastatų kompleksui Vilniuje. Šių dviejų objektų tiekimas buvo įvykdytas sėkmingai, todėl UAB „Mitnija“ patikėjo AB „Aksa“ dar sudėtingesnio objekto tiekimą Latvijoje.

Tokie tęstinio bendradarbiavimo pavyzdžiai, kai sėkmingai įvykdžius ankstesnį objektą, klientas perduoda vykdymui  sekantį objektą, mums ypatingai svarbūs ir džiuginantys – tai rodo, kad AB „Aksa“ pastangos užtikrinant gaminių kokybę bei tiekimo savalaikiškumą yra vertinamos mūsų klientų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Sprendimas: uglymarketing